Pracownik produkcji, obróbka, pakowanie, ekspedycja mięsa wieprzowego/ zmotywowane Panowie bez j.angielskiego/ Helmond

2024-06-23 ID OFERTY: 964548

Miejsce pracy:

Helmond

Zakres obowiązków

Oferujemy pracę w zakładzie zajmującym się przetwórstwem mięsnym. Praca głównie przy przetwarzaniu półtusz wieprzowych na produkty i półprodukty, z których producenci krajowi i zagraniczni wytwarzają wędliny, kiełbasy, przekąski mięsne, suszone szynki itp.

Praca może polegać na:

- krojeniu, odcinaniu skóry,

- obsłudze maszyn do mięsa,

- pakowaniu mięsa w folię, a następnie do pudełek i na palety,

- sortowaniu mięsa wg barwy i masy,

- czyszczeniu skrzynek i układaniu na paletach,

- czyszczeniu natryskowym dużych skrzynek wodą ze strumienia wysokociśnieniowego,

- wkładaniu mięsa do maszyny/na taśmę produkcyjną,

- pracy na ekspedycji,

- pracy na wózku widłowym i wózku EPT,

- pracy przy krojeniu, wykrawaniu mięsa.

Wymagane umiejętności

▪️Mile widziane osoby już z doświadczeniem w pracy z użyciem noża, operatorzy wózków widłowych. ▪️Znajomość języka angielskiego nie jest wymagana ale zawsze mile widziana.

Wynagrodzenie

13.27 EUR/h + 8% dodatku wakacyjnego

Godziny pracy

05:00 – 14:00

14:00 – 22:00

Extra informacje

Praca odbywa się w chłodnym otoczeniu od 2-12 stopni Celsjusza.

Ilość godzin

40-60 godzin

Bezpieczeństwo

W pracy obowiązują specjalne buty oraz fartuch ochronny. Wszystkie te rzeczy wydawane są pierwszego dnia pracy.

Oferujemy:

- Zakwaterowanie: 137,50 EUR/tygodniowo.

- Ubezpieczenie: 35,52 EUR/tygodniowo.

- Pomoc w rezerwacji busa.

- Wsparcie na każdym etapie współpracy.

Kontakt:

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV na:

- Email: rekrutacja@humanbe.pl

- Telefon: +48 602 460 130

Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj się z Van Rooi Meat!