Pracownik produkcji - ocynkownia, Boxtel

2024-07-09 ID OFERTY: 968163

Link2work sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 16 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy. Dla naszego Klienta - holenderskiej cynkowni specjalizującej się w kompleksowej obróbce końcowej produktów ze stali, oferująca usługi piaskowania piaskiem i drobinkami szkła, cynkowania oraz malowania na mokro i proszkowo - poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Boxtel, Holandia
Zakwaterowanie: zorganizowane

Zakres obowiązków
Głównym obszarem działalności firmy jest wykończenie dużych konstrukcji, takich jak podwozia do maszyn rolniczych, ramy do doków załadunkowych, mosty kolejowe oraz kaptury na kolejki górskie. Obowiązki:  • przygotowanie konstrukcji do procesu cynkowania i piaskowania
 • zawieszanie produktów na haki
 • oczyszczanie ocynkowanych elementów przy użyciu odpowiednich narzędzi
 • przygotowanie gotowego produktu do odbioru przez klienta
 • praca w systemie jednozmianowym w okresie wakacyjnym, a później system dwuzmianowy

Poszukiwane kompetencje
 • doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane
 • umiejętność obsługi wózka widłowego
 • komunikatywna znajomość języka angielskiego
 • dokładność oraz zaangażowanie
 • otwartość na zdobywanie nowych umiejętności
 • umiejętność pracy w zespole
 • prawo jazdy kategorii B - warunek konieczny!

Oferujemy
 • umowę na warunkach holenderskich
 • stawkę €14.00 (praca na jedną zmianę w okresie wakacyjnym) po wakacjach druga zmiana oraz 14% dodatku zmianowego = 15.96€
 • transport z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy
 • zakwaterowanie - 104.75€ / tydzień
 • ubezpieczenie zdrowotne - 35.42€ / tydzień
 • opiekę polskojęzycznych koordynatorów