Pracownik Produkcji Okien {{HFT/07/23}}

2024-09-17 ID OFERTY: 981269

Pracownik Produkcji Okien (HFT/07/23)

Miejsce pracy:Jesewitz, Niemcy

Stawka:od 2600 € brutto

Zakwaterowanie:dofinansowane

Kluczowe kwalifikacje: doświadczenie, mobilność, dyspozycyjność

Poszukujemy doświadczonych i zaangażowanych pracowników działu produkcji okien oraz drzwi PCV i aluminium. Jeśli jesteś osobą zainteresowaną pracą w dynamicznym środowisku, oferujemy Ci możliwość dołączenia do zgranego zespołu i rozwijania swojej kariery w branży produkcyjnej.

Zakres obowiązków:

  • Udział we wszystkich procesach produkcyjnych okien i drzwi PCV i aluminium

  • Przygotowanie i obróbka profili oraz innych elementów okiennych

  • Montaż i składanie komponentów okien zgodnie z wytycznymi

  • Obsługa maszyn i narzędzi używanych w procesie produkcyjnym

  • Kontrola jakości wyprodukowanych okien i eliminacja wszelkich defektów

  • Przestrzeganie standardów bezpieczeństwa i higieny pracy

Czego wymagamy:

  • Doświadczenia na produkcji okien

  • Umiejętności manualno-techniczne

  • Znajomość obsługi narzędzi oraz urządzeń mechanicznych i elektromechanicznych

  • Umiejętność pracy w zespole oraz chęć uczenia się

  • Podstawowa / komunikatywna znajomość języka niemieckiego

  • Dokładność i skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (2 zmiany)

Mile widziane będą:

  • Prawo jazdy kat. B

  • Samochód na wyjazd

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych

Co otrzymasz w zamian:

  • Stawkę: 15,70€/h brutto

  • Gwarancję stabilnej pracy

  • Program poleceń - 100€ za poleconego pracownika

  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10-tego każdego miesiąca

  • Możliwość pobierania zaliczek

  • W pełni wyposażone i dofinansowane zakwaterowanie

  • Jedyna opłata po stronie pracownika to 2€ / dzień za media (internet, woda, prąd itd)

  • Zwrot kosztów wyjazdu do wysokości 100€, po przepracowaniu 168h

  • Dofinansowanie do zakupu ubrań roboczych

  • Podczas trwania projektu jak i przed wyjazdem gwarantujemy kompleksową obsługę

  • Zatrudniając się przez Weegree przyczyniasz się do odbudowy lasów - zasadzimy drzewo w Twoim imieniu!

Informacje dodatkowe:

  • Praca od zaraz, szukamy więcej niż jednej osoby na to stanowisko.

  • Kontakt telefoniczny - +48 539924884

  • E-mail - m.lamot@weegree.com

Decydując się na współpracę z nasza firmą, dostajesz gwarancję stabilności i ciągłości zatrudnienia. Zawsze współpracujemy z firmami, które gwarantują projekty długoterminowe. Jeśli będziesz chciał zmienić pracę, pomożemy Ci w znalezieniu innego pracodawcy, który będzie dla Ciebie odpowiedni.