Pracownik produkcji, operator wózka widłowego - okolice Dortmundu

2024-05-06 ID OFERTY: 952383

Praca dla pracownika produkcji i dla kierowcy wózka widłowego- okolice Dortmundu

Stanowisko: Pracownik produkcji

Lokalizacja: ok.Dortmundu

Wymagania: auto na wyjazd +znajomość języka niemieckiego

Zakres obowiązków: Prosta obsługa maszyn produkcyjnych; pakowanie produktów i części; pracownik do wszystkiego zostanie przeszkolony; firma zajmuje się produkcją różnych elementów dla przemysłu kosmetycznego i farmaceutycznego np. dozowniki, rozpylacze itp.

System zmianowy: max 3 zmiany

Wynagrodzenie: 2000€ - 2200€ netto/ msc

Stanowisko: Operator wózka widłowego

Zakres obowiązków: prace magazynowe w systemie wysokiego składowania; przewożenie różnych materiałów przy pomocy wózka widłowego, załadunek palet i zabezpieczanie ładunku; firma zajmuje się produkcją różnych elementów dla przemysłu kosmetycznego i farmaceutycznego np. dozowniki, rozpylacze itp.

Wynagrodzenie: 2100€ - 2360€ netto/msc

Zachęcamy do przesyłania aplikacji oraz do kontaktu telefonicznego lub mailowego po numerem:

SARA Personal

 Tel: +48 736 893 070

 E-mail: biuro@sara-personal.com

 www.sara-personal.com

 Numer agencji (KRAZ): 26870