Pracownik produkcji pigmentów Belgia

2024-02-03 ID OFERTY: 933568

obowiązki:

  • ważenie surowców i barwników

  • napełnianie kotłów surowcami i barwnikami

  • ustawianie parametrów

  • przeprowadzanie testów podczas reakcji i po niej oraz ewentualne korekty procesu

  • obróbka cieplna pigmentu

  • kierowanie operatorem pomocniczym w procesie wstępnej pigmentacji

  • ocena statusu produktu

wymagania:
 doświadczenie na produkcji przy maszynach
własny środek transportu
komunikatywna znajomość języka angielskiego
uprawnienia na wózki widłowe

belgijska umowa o pracę
Stawka 15.21-€17.75 Euro Brutto za godzinę
- 40 godzin pracy tygodniowo, możliwość wypracowywania nadgodzin

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV po angielsku na adres mailowy: office@eastgaterecruitment.com

w temacie prosimy wpisać "Operator produkcji pigmentów Belgia "