Pracownik produkcji/ pomocnik spawacza

2024-03-06 ID OFERTY: 939516

Miejsce pracy:Belgia- Rumst

ABC Work to firma z 10 letnim doświadczeniem na rynku pracy. Pomogliśmy już tysiącom kandydatów w znalezieniu zatrudnienia.
Legalność naszej działalności potwierdza wpis do Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia (KRAZ) pod numerem 12912.

Obecnie dla naszych partnerów poszukujemy osób do pracy jako pracownika produkcji

Opis stanowiska:

  • Praca z planami technicznymi i rysunkami

  • Praca z wiertarkami, wkrętakami itp.

  • Cięcie stali nierdzewnej według podanych wymiarów

  • Wiercenie otworów w kawałkach

  • Frezowanie niektórych części, aby można było je prawidłowo zainstalować

  • Łączenie określonych elementów za pomocą narzędzi ręcznych i rysunków technicznych

  • Sprawdzenie, czy każdy element jest zgodny ze standardami

  • „Prawa ręka” spawacza

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia od 16.20€ do 17,50€ brutto/h + 10% dodatku zmianowego.

  • Możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania

  • Składki zdrowotne,

  • Zagraniczna umowa,

  • Dobre warunki pracy,

  • Pomoc w dopełnianiu formalności związanych z wyjazdem,

  • Indywidualne podejście do kandydata,

  • Praca od zaraz

Wymagania:

  • minimum rok doświadczenia jako spawacz

  • Mile widziane wykształcenie bądź kursy kierunkowe ( metoda nie jest istotna)

  • Komunikatywna znajomość angielskiego

  • Chęć rozwoju i  długotrwałej  współpracy

Wyslij CV info@abcwork.eu
Jeśli masz jakiekolwiek pytania zadzwoń do nas +48 570 221 444 - Marlena lub +48 790 448 110 - Izabela.