Pracownik produkcji Słowacja

2024-08-19 ID OFERTY: 976423

Opis stanowiska

Agencja Pracy MK Job poszukuje dla swojego Klienta chętnych osób do podjęcia pracy na stanowisku: Pracownik produkcji w fabryce części samochodowych. Jeżeli poszukujesz pracy blisko polskiej granicy w stabilnej firmie - aplikuj już dziś! Zakres obowiązków:

  • Obsługa linii produkcyjnej zgodnie z odbytym szkoleniem

  • Prace manualne związane z produkcją mniejszych elementów samochodu

  • Kontrola jakości oraz segregacja wykonanych elementów

  • Przestrzeganie zasad BHP

Wymagania stanowiska

  • Chęci do podjęcia pracy oraz zaangażowanie

  • Gotowość do pracy w trybie zmianowym

  • Zdolności manualne oraz dokładność

  • Odpowiedzialność za wykonywaną pracę oraz jej efekty

Oferujemy

  • Wynagrodzenie przy podstawowych godzinach 1000 - 1100 EUR netto (na rękę) miesięcznie - Im więcej godzin przepracujesz tym więcej zarobisz

  • Pracę w systemie zmianowym

  • Przeszkolenie oraz wdrożenie na stanowisko pracy