Pracownik Produkcji- Ser

2024-05-24 ID OFERTY: 957260

Stanowisko: pracownik produkcji

Lokalizacja: Bodegraven

Start: Omów start pracy z rekruterem

Zadania na stanowisku:

  • pakowanie sera;

  • praca na produkcji;

  • zbiór pudelek do sztaplowania;

  • dostarczanie różnych rodzajów sera na linię pakującą;

  • pakowanie sera do pudełek do przechowywania;

  • sortowanie i porządkowanie pakowanego sera w celu przygotowania go do transportu;

Wymagania:

  • komunikatywny języki angielski lub holenderski;

  •  mile widziane posiadanie prawa jazdy kat. B;

  • własny środek transportu samochód lub rower;

  • chęć podjęcia pracy na stałe;

Oferujemy:

  • holenderską umowę o pracę tymczasową;

  • miłą atmosferę w pracy;

  • zainteresowanie dobrem pracownika przez koordynatorów i osoby z biura;

  • atrakcyjne wynagrodzenie; 13,27 euro brutto na godzinę jako pracownik produkcji lub 14,25 euro brutto na godzinę jako operator linii + 8% dodatek wakacyjny

  • dodatki zmianowe: 130% (po 18:00) 140% (po 22:00)

  • praca zmianowa 6:00-15:00 15:00-22:00

  • zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych w domku jednorodzinnym;

  • ubezpieczenie;

Cv proszę wysyłać na adres: rekr.online@gmail.com