Pracownik produkcji serów w Vepo Cheese BEZ JĘZYKA

2024-09-19 ID OFERTY: 981508

Miejsce pracy: Bodegraven, Holandia

Stanowisko: Pracownik produkcji

Wynagrodzenie: 13.76 Euro/h

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę tymczasową na cały etat

Akceptowane języki: angielski, holenderski, polski

Vepo Cheese to holenderska firma rodzinna, która nadaje szczególne znaczenie produkcji pysznych serów. Firma oferuje szeroką gamę holenderskich i innych europejskich serów. Dysponują najlepszymi rozwiązaniami w zakresie krojenia, tarcia, pakowania i dystrybucji swoich wyrobów.

Jako pracownik produkcji będziesz pracować z różnymi rodzajami sera. Na linii produkcyjnej będziesz sprawdzać jakość, przygotowywać paczki i zarządzać zamówieniami. Zadbaj o to, aby wszystkie zamówienia były gotowe do wysyłki na czas.

Zmiany poranna trwają od 06:00 do 15:00 od poniedziałku do piątku, z kolei na zmiany wieczorne możesz wyrabiac od poniedziałku do czwartku w godzinach 15:00-00:00. Dzięki temu zyskujesz stabilność i wolny czas w weekend! Za wieczory i nadgodziny zgarniasz dodatki płacowe. A po 52 tygodniach pracy otrzymasz podwyżkę!

W Bodegraven i Oudewater znajdują się dwa magazyny. Będziesz pracować w obu z nich, jeśli zajdzie taka potrzeba. Ale bez obaw! Są zlokalizowane bardzo blisko siebie. W stołówce możesz dostać darmowe świeże owoce i cieszyć się przerwą z kolegami. Dołącz do tego sympatycznego zespołu jako pracownik produkcji!

Obowiązki:

  • Praca na linii produkcyjnej

  • Krojenie i tarcie sera

  • Sortowanie serów

  • Pakowanie serów

  • Kontrola jakości

  • Przygotowanie paczek do wysyłki

  • Układanie paczek na paletach

  • Przenoszenie kartonów o różnej wadze

Wymagania:

  • Motywacja do pracy w systemie zmianowym

  • Chęć do pracy w chłodnym środowisku – ok. 7-9°C

  • Chęć dojeżdżania do miejsca pracy rowerem

  • Dostępność na dłuższy okres

  • Znajomość języka polskiego i/lub angielskiego

Co my, jako agencja pracy możemy Ci zagwarantować?

  • Terminowe płatności

  • Program lojalnościowy

  • Cotygodniowe wypłaty

  • Rekrutacja online

  • Aplikacja myOTTO

  • Gwarantowane godziny pracy

  • Helpdesk 24/7

  • Ubezpieczenie zdrowotne

 Interesujące? Aplikuj na tę ofertę!

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do OTTO Work Force Recruitment sp. z o.o. z siedzibą: u. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem: 23365; kapitał zakładowy: 3 683 550,00 ZŁ (dalej zwany Administratorem) zgadzasz się na przetwarzanie przez Administratora Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: mojedane(małpa)ottoworkforce.pl