Pracownik produkcji - składanie i pakowanie kartonów-15.25e/h

2024-10-03 ID OFERTY: 984109

Pracownik fizyczny – składanie i pakowanie kartonów

Lokalizacja – Niemcy, Dolna Saksonia, Hankensbüttel

Dla naszego Klienta, niemieckiej firmy produkującej przekąski takie jak: chipsy ziemniaczane, chipsy w tubie, paluszki solone i produkty z orzeszków ziemnych, poszukujemy Kandydatów/Kandydatek do pracy przy składaniu i pakowaniu kartonów

Oferta:

- Niemiecka umowa o pracę tymczasową

- Stawka godzinowa – 15,25 euro brutto

- System trzyzmianowy (6-14, 14-22, 22-6)

- 40 godzin / tydzień

- Możliwe nadgodziny

- Cotygodniowe zaliczki

- Zwrot kosztów transportu do Niemiec

- Bezpłatne zakwaterowanie

Zadania:

- Pakowanie produktów do kartonów

- Składanie kartonów przy użyciu maszyny

- Dbanie o czystość i higienę w miejscu pracy

Wymagania:

- Mile widziane doświadczenie w przemyśle spożywczym

- Znajomość j. niemieckiego – minimum A2

- Orzeczenie lekarskie do celów sanitarno-epidemiologicznych (dawniej książeczka sanitarno-epidemiologiczna)

- Prawo jazdy i własne auto

- Gotowość do pracy zmianowej