Pracownik produkcji szaszłyków, atrakcyjne wynagrodzenie

2024-09-27 ID OFERTY: 983458

AS INTERIM to profesjonalna agencja pośrednictwa pracy, certyfikat nr 27848, która świadczy usługi w zakresie rekrutacji pracowników dla naszych zagranicznych klientów, obecnie prowadzimy rekrutację dla naszego klienta na stanowisko : PRACOWNIK PRODUKCJI SZASZŁYKÓW

Miejsce pracy: Belgia/ Rendeux

OBOWIĄZKI :

- praca przy produkcji mięsa grillowego ( szaszłyki ). Temperatura około 6°C

- krojenie warzyw i mięsa

- nadziewanie mięsa i warzyw na patyczki

WYMAGANIA :

- mile widziane doświadczenie manualne przy podobnych produkcjach

OFERUJEMY :

- prace tymczasową na terenie Belgii

- wstępne szkolenie na stanowisku pracy

- umowę o pracę + ubezpieczenie

- atrakcyjne wynagrodzenie

- stawka godzinowa: 13,20 euro /h brutto

- możliwość pobierania zaliczek

- pomoc przy organizacji wyjazdu

- praca na jedną zmianę

- praca całoroczna

- opiekę koordynatora 7/7

Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny : 788564136, 881411500 lub adres email- asinterim.pl@gmail.com