Pracownik produkcji (tworzywa sztuczne), Rijen

2024-02-14 ID OFERTY: 935644

Link2work sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 16 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą.Jesteś zmotywowany i posiadasz doświadczenie w pracy na produkcji? Porozumiewasz się w języku angielskim? Jeśli tak, to mamy ofertę pracy dla Ciebie! Dla naszego klienta zajmującego się produkcją i dystrybucją wysokiej jakości opakowania z tworzyw sztucznych poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik produkcji (tworzywa sztuczne)
Miejsce pracy: Rijen, Holandia
Zakwaterowanie: zorganizowane

Zakres obowiązków
W zależności od zamówienia nasz klient produkuje różnego rodzaju opakowania z tworzyw sztucznych (beczki, wiadra, słoiki) używane w przemyśle farmaceutycznym, spożywczym oraz logistycznym. Do twoich obowiązków będzie należało:
• praca przy linii produkcyjnej oraz obsługa wtryskarki
 • dozowanie surowców i barwników do maszyny
 • pakowanie przedmiotów i przygotowywanie do wysyłki
 • kontrola jakości produktów
 • utrzymywanie porządku i czystości w miejscu pracy
 • praca w systemie 3 zmianowym

Poszukiwane kompetencje
 • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (branża tworzyw sztucznych)
 • komunikatywna znajomość języka angielskiego
 • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym
 • chęć i motywacja do pracy
 • odpowiedzialność i elastyczność
 • prawo jazdy kat. B

Oferujemy
 • zatrudnienie w oparciu o holenderską umowę o pracę
 • wynagrodzenie 13,27 €/h+ ADV oraz dodatek w wysokości 19,8% za pracę w godzinach 19:00 a 07:00
 • pełen etat (40 h/ tydzień)
 • pracę w przyjaznym środowisku
 • zakwaterowanie firmowe (117,50€ tyg)
 • 25 dni urlopu przy pełnym etacie i możliwość wyboru wypłaty wynagrodzenia za urlop w skali miesiąca lub roku
 • 8,33% dodatku urlopowego
 • ubezpieczenie płatne €35,50/tydzień