Pracownik produkcji w Cordstrap B.V.

2024-04-22 ID OFERTY: 949732

Wynagrodzenie €13,27 za godzinę

Akceptowane języki  niderlandzki, angielski

Branża Logistyka

Miejsce pracy Oostrum, Holandia

Rodzaj zatrudnienia Umowa o pracę na czas określony

O ofercie
Cordstrap B.V. jest światowym liderem w dziedzinie bezpiecznego transportu towarów. Rozwiązania Cordstrap są stosowane w branży logistycznej, spedycyjnej i transportowej na całym świecie. Aby zapewnić zgodność z odpowiednimi normami i przepisami, firma zapewnia również doradztwo i szkolenia w zakresie optymalizacji systemów zabezpieczania ładunków.
Jako pracownik produkcji będziesz odpowiedzialny za obsługę maszyn, konserwację sprzętu, przestrzeganie wytycznych dotyczących bezpieczeństwa i pracę z członkami zespołu w celu osiągnięcia celów produkcyjnych. Pracownik produkcji odgrywa kluczową rolę w procesie produkcji, zapewniając jakość i integralność swoich produktów.
Praca w systemie dwuzmianowym rotacyjnym, zmiana od 06:00 do 14:00, zmiana popołudniowa od 14:00 do 22:00. W sumie będziesz pracować 40 godzin tygodniowo, z możliwością pracy w nadgodzinach, które będą opłacone.
Jeśli jesteś pasjonatem zapewniania jakości produktów, pracy z maszynami i bycia częścią współpracującego zespołu, ta rola jest dla Ciebie! Dzięki możliwościom rozwoju, konkurencyjnym benefitom i wspierającej kulturze pracy, ubieganie się o tę rolę to Twój pierwszy krok. Dołącz do zespołu jako pracownik produkcji!

Benefity
Płatności na czas
Płatności tygodniowe
Gwarantowane godziny pracy
Zorganizowane zakwaterowanie
Transport do/z pracy
Ubezpieczenie zdrowotne
Program lojalnościowy
Rekrutacja online
Aplikacja MyOTTO
Pomoc 24/7

Obowiązki
Obsługa maszyn
Wymiana bloków
Konserwacja sprzętu
Umieszczanie gwintowanych bloków do maszyny

Wymagania
Posiadasz podobne doświadczenie w pracy
Chęć do pracy w systemie zmianowym
Dostępność na dłuższy okres
Znajomość języka niderlandzkiego i/albo języka angielskiego