Pracownik produkcji w Huisman Non-Ferro Metaal B.V.

2024-04-30 ID OFERTY: 951772

Wynagrodzenie
€14,10 za godzinę

Akceptowane języki
niderlandzki, angielski

Branża
Produkcja

Miejsce pracy
Neunen, Holandia

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

O ofercie
Huisman Non-Ferro Metaal B.V. (HNF) produkuje szeroką gamę produktów odlewniczych dla wielu klientów. Każdemu odlewanemu produktowi poświęcana jest pełna uwaga. Dobrze wyszkoleni i entuzjastyczni pracownicy gwarantują długoterminowe relacje z klientami.

Jako pracownik produkcji będziesz odpowiedzialny za odlewanie i wykańczanie produktów. Będziesz zajmował się wykańczaniem produktów przy użyciu zarówno dużych, jak i małych pilników. Będziesz sprawdzać, czy dany produkt jest gotowy do wysyłki na zamówienie klienta. Odlewnictwo jest niezwykle wszechstronną i uniwersalną techniką produkcji. Przykładowo, stosowanie rdzeni piaskowych lub stalowych daje większą swobodę w kształtowaniu wewnętrznego kształtu odlewu i ważne jest, aby odlewanie i wykańczanie było wykonywane z precyzją, aby uniknąć uszkodzeń produktu. Zazwyczaj pracownicy produkcji wytwarzają około 60/70 produktów na godzinę.

Będziesz pracować na jedną zmianę, od poniedziałku do piątku, od 7:00 do 15:30 na dziale odlewania oraz od 7:00 do 15:45 na dziale produkcji końcowej. Będziesz pracować 40 godzin tygodniowo.  Pierwszego dnia zostaniesz przeszkolony przez doświadczoną osobę z firmy, która pokaże Ci zasady pracy, zapozna Cię z Twoim stanowiskiem oraz procesem i procedurami bezpieczeństwa. Dołącz do zespołu wspaniałych ludzi jako pracownik produkcji!

Benefity
Płatności na czas
Płatności tygodniowe
Gwarantowane godziny pracy
Zorganizowane zakwaterowanie
Transport do/z pracy
Ubezpieczenie zdrowotne
Program lojalnościowy
Rekrutacja online
Aplikacja MyOTTO
Pomoc 24/7

Obowiązki
Odlewanie produktów
Wykańczanie produktów
Sprawdzanie jakości
Praca przy użyciu narzędzi ręcznych
Praca przy użyciu elektronarzędzi

Wymagania
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Ważne jest, aby mieć doświadczenie jako stolarz, szlifierz lub pracownik z branży metalurgicznej
Dostępny przez dłuższy czas
Motywacja do pracy w firmie
Posiadanie ważnego prawa jazdy (kategoria B)
Znajomość języka angielskiego i/lub holenderskiego