Pracownik produkcji w Vevon

2024-06-10 ID OFERTY: 960607

Wynagrodzenie
€13, 68 za godzinę

Akceptowane języki
Holenderski, Angielski

Branża
Produkcja

Miejsce pracy
Tilburg, Holandia

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

Vevon to niezależna firma, specjalizująca się w montażu tymczasowych urządzeń komunikacyjnych podczas robót drogowych, na imprezach i w przypadku klęsk żywiołowych.

Jako Pracownik Produkcji będziesz odpowiedzialny za gotowe znaki drogowe. Będziesz czyścił, etykietował i odklejał naklejki ze znaków drogowych. Ponadto będziesz pracował na drodze przy wytyczaniu objazdów, umieszczaniu znaków i ich późniejszym usuwaniu. Kandydat musi być silny i sprawny, ponieważ czynności związane z pracą mogą być ciężkie.

Aby zapewnić stabilność, będziesz pracować od poniedziałku do piątku na dziennej zmianie od 7:30 do 16:30. Będziesz pracować w sumie od 32 do 40 godzin tygodniowo, z możliwością pracy w nadgodzinach, za które otrzymasz dodatki.

W pierwszych dniach otrzymasz wprowadzenie i szkolenia, dzięki którym poznasz firmę i czynności związane z pracą. Dołącz do tego zespołu jako Pracownik Produkcji!

Obowiązki

  • Przygotowanie znaków drogowych

  • Czyszczenie znaków drogowych

  • Etykietowanie znaków drogowych

  • Sprawdzanie jakości

  • Wysyłanie objazdów

  • Umieszczanie znaków

  • Usuwanie znaków

  • Dbanie o miejsce pracy

  • Podnoszenie paczek o różnej wadze

Wymagania

  • Dobra kondycja fizyczna

  • Gotowość do pracy również w trasie

  • Posiadanie prawa jazdy kategorii B

  • Dyspozycyjność na dłuższy okres czasu

  • Znajomość języka holenderskiego i/lub angielskiego

  • Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.