Pracownik produkcji | zabudowa aut dostawczych | Darmowe zakwaterowanie | Niemcy

2024-09-26 ID OFERTY: 983182

Szukamy odpowiednich osób i zaangażowanych osób na stanowisku Pomocnik produkcyjny - Montaż samochodów, tzw. złota rączka. Jeśli masz zmysł techniczny, możesz pracować z narzędziami i lubisz majsterkować, to ta praca jest dla Ciebie! Dołącz do naszego zespołu i wspieraj nas w realizacji działań w rozwijającej się firmie z branży motoryzacyjnej.

Lokalizacja: Stralendorf, Niemcy

Zakres obowiązków w zależności od działu:

  • montaż nadbudowy aut dostawczych: składanie elementów, docinanie ścian, montaż i klejenie,

  • instalacje elektryczne: uzbrajanie pojazdów w okablowanie, montaż lamp, reflektorów i kamer,

  • montaż wind: instalacja wind, montaż hydrauliki, składanie komponentów.

Oferta:

  • Stawka godzinowa: 17 brutto (15,06 Eur+1,94 Freie Zulage)

  • +25% za godziny nocne

  • Nadgodziny: płatne według igz

  • Zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę

  • Darmowe zakwaterowanie - pracodawca zapewnia i pokrywa koszty zakwaterowania w pokojach dwuosobowych (pokoje jednoosobowe za dopłatą ok. 180 euro miesięcznie)

  • Ubezpieczenie w niemieckiej kasie chorych oraz pomoc w objęciu ubezpieczeniem na terenie Polski (S1)

  • Możliwość realizacji nadgodzin

  • Zdalna opieka koordynatora przez cały okres trwania umowy.

Wymagania:

  • Zmysł techniczny

  • Wykształcenie techniczne (mechanik, konstruktor, lub pokrewne)

  • Umiejętność obsługi elektronarzędzi i znajomość rysunku technicznego

  • Podstawowa znajomość elektryki i języka niemieckiego

  • Własne auto na wyjazd co ułatwia komunikację z zakwaterowania do miejsca pracy

Jeśli zainteresowała Cię oferta aplikuj już teraz :)