Pracownik produkcji zbiorników przemysłowych

2024-04-12 ID OFERTY: 947936

Link2work sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 16 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy. Dla naszego Klienta francuskiej firmy, która specjalizuje się w produkcji wysokowydajnych kompozytowych części technicznych (zbiorniki, urządzenia kotłowe lub ciśnieniowe, wykładziny) wytwarzanych dzięki procesowi nawijania włókien szklanych, węglowych oraz żywicy epoksydowej poszukujemy osób na stanowisko: Pracownik produkcji zbiorników przemysłowychMiejsce pracy: Vendée, FrancjaZakwaterowanie: zorganizowane

Zakres obowiązków
 • praca przy produkcji zbiorników przemysłowych poprzez pneumatyczne natryskiwanie mieszaniny żywicy poliestrowej i aplikacji ciętych włókien szklanych
 • przygotowanie sprzętu i mieszanek żywicy i włókien.
 •  wielowarstwowe aplikowanie materiału (żywicy) oraz warstwowe układanie warstw włókna szklanego
 •  usuwaniem nadmiaru materiału (pęcherzyków)
 • dbanie o jakość wykonywanych prac
 • zapewnienie bezpieczeństwo i higienę pracy
 • zapewnienie efektywnej i zgodnej z normami realizacji procesu produkcyjnego

Poszukiwane kompetencje
 • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
 • znajomość kompozytów poliestrowych/włókien szklanych
 • umiejętność natryskiwania pneumatycznego
 • umiejętność czytania planów technicznych, instrukcji
 • biegłość w operacjach przeładunkowych / suwnicy
 • znajomość ręcznego laminowania kompozytów (formowanie kontaktowe) jest dodatkowym atutem.
 • znajomość procesu produkcyjnego oraz standardów jakości
 • min podstawowa znajomość języka angielskiego lub francuskiego
 • umiejętność podejmowania decyzji oraz rozwiązywania problemów
 • komunikatywność oraz dobra organizacja pracy
 • prawo jazdy kat. B

Oferujemy
 • zatrudnienie na francuskich warunkach
 • wynagrodzenie 2200-2800€ netto/miesiąc - w zależności od doświadczenia
 • 10% premii urlopowej
 • 10% premii z tytułu umowy o pracę tymczasową
 • gwarantowane 39h pracy tygodniowo
 • darmowe zakwaterowanie blisko miejsca pracy