Pracownik produkcyjny - sucha karma dla zwierząt domowych bez wymaganego języka/ Dordrecht

2024-04-19 ID OFERTY: 949535

Opis stanowiska

Agencja pośrednictwa pracy oraz doradztwa personalnego JOBWISE

zarejestrowana pod nr KRAZ 30656 dla jednego ze swoich klientów w Noordwijkerhout poszukuje

pracowników zainteresowanych podjęciem pracy jako :

Pracownik produkcyjny - sucha karma dla zwierząt domowych

Start pracy : 15.05.2024

PRACA CAŁOROCZNA

miejscowośćDordrecht

Opis stanowiska :

  • pakowanie paczek o wadze 500gr-5kg

  • przepakowywanie produktów do kartonów

  • zaklejanie ręczne kartonów

  • praca przy taśmie

  • praca na hali w czystych warunkach (na hali unosi się zapach wanilii – nie ma nieprzyjemnych zapachów ),

  • brak kurzu, temperatura pokojowa

  • jedna zmiana 6-15

Oferujemy:

  • stawkę 13,27euro/h+ dodatki zmianowe

  • + 8% dodatku urlopowego + 10% dodatku wakacyjnego

  • gwarancja godzin nawet w przypadku chwilowego braku pracy

  • mieszkanie spełniające SNF w okolicy miejsca pracy

  • ubezpieczenie kolektywne

  • opiekę polskiego koordynatora

  • dojazd do samochodem służbowym

Wymagania :

  • znajomość języka angielskiego dodatkowy atut i nie jest wymagana

  • wysoka motywacja do pracy

  • brak przeciwwskazań do pracy fizycznej

  • prawo jazdy (mile widziane)

  • dostępność na min. 12 m-cy