Pracownik recyklingu

2024-06-28 ID OFERTY: 965912

Jednym z naszych głównych klientów produkcyjnych jest rodzinna firma zlokalizowana w pobliżu Eindhoven, która dostarcza usługi związane z recyklingiem i materiałami budowlanymi.

Sprawdź naszą ofertę i dołącz do nas jako pracownik recyklingu odpadów budowlanych!

Lokalizacja: Veldhoven

Obowiązki

  • Praca przy lince produkcyjnej

  • Sortowanie różnego rodzaju odpadów budowlanych i domowych

  • Umieszczanie materiałów w specjalnych pojemnikach, na przykład oddzielnie: metal, plastik, drewno itp.

  • Praca zgodnie z zasadami, procedurami i instrukcjami bezpieczeństwa

Praca od poniedziałku do piątku w godzinach od 07:00 do 17:00.

Wymagania dotyczące stanowiska

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego, bułgarskiego lub polskiego

  • Elastyczność do pracy w systemie dwuzmianowym

  • Dobry stan zdrowia (praca stojąca, podczas sortowania odpadów może się kurzyć)

  • Prawo jazdy kat. B

  • Własny samochód umożliwiający dojazd do/z pracy (plus)

Oferujemy

  • Wynagrodzenie godzinowe: € 13,68  brutto

  • Umowa holenderska

  • Cotygodniowe wypłaty (ok. 330 euro netto + dodatki)

  • Pieniądze wakacyjne (8,33%) i płatne dni urlopu (25 rocznie)

  • Ubezpieczenie zdrowotne

  • Program emerytalny

  • Godziny pracy w tygodniu: 40

  • Zakwaterowanie