Pracownik recyklingu elektroniki (praca dla Pań)

2024-08-30 ID OFERTY: 979028

Pracownik recyklingu elektroniki

Nasz klient to firma zajmująca się recyklingiem, która specjalizuje się w odzyskiwaniu cennych surowców z zużytych urządzeń elektronicznych.
Szukasz stabilnej pracy na dłuższy okres czas czasu?
Sprawdź naszą ofertę i aplikuj już teraz!

Lokalizacja: Eindhoven

Zakres obowiązków:

Jako pracownik recyklingu będziesz odpowiedzialny za sortowanie różnego rozmiaru odpadów elektronicznych takich jak zegarki, telefony, odkurzacze, telewizory, itp. Pracować będziesz przy linii produkcyjnej i wrzucać poszczególne części do odpowiednich kontenerów. Nie musisz mieć doświadczenia - przed rozpoczęciem pracy zostaniesz poinstruowany w jaki sposób odróżnić od siebie poszczególne materiały. Do Twoich obowiązków należeć również będzie utrzymanie czystości w miejscu pracy (czasem również na zewnątrz).

Pracować będziesz 40 godzin tygodniowo w systemie 3-zmianowym:

  • 1 zmiana: Poniedziałek-Piątek w godzinach 05:50-14:00

  • 2 zmiana: Poniedziałek-Piątek w godzinach 13:50-22:00

  • 3 zmiana: Niedziela-Czwartek w godzinach 21:50-06:00.

Dla chętnych możliwa jest również praca w soboty.

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (holenderskie będzie dodatkowym atutem)

  • Brak przeciwskazań w brudnym i zapylonym miejscu pracy

  • Gotowość do długoterminowej współpracy, uczciwość i zaangażowanie

  • Własny samochód na dojazd do/z pracy (mile widziane)

Oferujemy:

  • Stawka godzinowa: 14,50 € brutto + dodatki (nawet 18,06-19,27 € brutto/godz.)

  • Umowa holenderska

  • Długoterminowe stanowisko

  • Wynagrodzenie wypłacane tygodniowo (ok. € 500-530 po wszystkich odliczeniach)

  • Pieniądze wakacyjne (8,33%) i płatny urlop (25 dni rocznie)

  • Ubezpieczenie zdrowotne

  • Program emerytalny

  • Ilość godzin tygodniowo: 40-48

  • Dodatek kilometrowy na dojazd do/z pracy

  • Zakwaterowanie