Pracownik szklarniowo - polowy

2024-04-24 ID OFERTY: 950601

Pracownik szklarniowo - polowy – Holandia

Ewl International dla swojego Klienta, holenderskiego producenta sałaty, kapusty i jarmużu, poszukuje Kandydatów do pracy przy zbiorze i sadzeniu warzyw

  • Lokalizacja – Warmenhuizen, Holandia

  • Start pracy – 15.05.2024

  • Przyjazd do Holandii – 13.05.2024

Oferta:

  • Polska umowa o pracę - oddelegowanie do Holandii

  • Stawka 13.27 euro brutto/h + dodatki

  • Do podstawowej stawki godzinowej jest doliczany również dodatek wakacyjny i rezerwa urlopowa w wysokościach 8,33% i 10,92% - jest to wypłacane co miesiąc razem z wynagrodzeniem

  • Praca zarówno w środku (szklarnie), jak i na zewnątrz (pola) zależnie od pory roku

  • Praca od poniedziałku do piątku 6:30-17:00, sporadycznie praca poranna w soboty

  • Praca w soboty jest płatna według podwójnej stawki

  • Dla chętnych są możliwe nadgodziny w razie większej liczby zadań

  • Zatrudnienie od 15.05.2024 (przyjazd 13.05.2024) do maja 2025 z możliwością przedłużenia

  • Zakwaterowanie w 2-osobowych pokojach, opłata to 100 euro/tydzień

Zadania:

  • Zbiór i sadzenie sałaty, kapusty, jarmużu i innych warzyw

  • Odcinanie niepotrzebnych pędów/części roślin

  • Pakowanie warzyw w kartony/opakowania

  • Układanie warzyw w skrzyniach/kartonach na paletach

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego

  • Dobra kondycja fizyczna

  • Prawo jazdy + auto