Pracownik terenowy z certyfikatem na wózek widłowy

2024-08-30 ID OFERTY: 979022

Naszym klientem jest szybko rozwijająca się i dynamiczna firma w sektorze odpadów z główną siedzibą w Eindhoven. Firma kontroluje cały łańcuch, od zbierania pozostałości po usuwanie nowych surowców.

Lokalizacja: Eindhoven

Opis Stanowiska:

Jako pracownik terenowy będziesz odpowiedzialny za siatkowanie kontenerów poprzez wspinanie się po schodach, aby przykryć je plandeką, sprzątanie terenu za pomocą zbieracza odpadów i zamiatanie terenu w celu utrzymania czystości.

Godziny pracy od poniedziałku do czwartku od 9:00 do 18:00, a w piątki od 9:00 do 21:00.

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Certyfikat na wózek widłowy (warunek konieczny)

  • Brak przeciwwskazań do pracy w brudnym, zakurzonym środowisku, w tym na świeżym powietrzu

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie godzinowe: 14,98 € brutto

  • Płatności tygodniowe (ok. 375 euro netto)

  • Umowa holenderska

  • Pieniądze wakacyjne (8,33%) i płatne dni urlopowe (25 rocznie)

  • Ubezpieczenie zdrowotne

  • Program emerytalny

  • Godziny pracy w tygodniu: 40-50

  • Dodatek kilometrowy

  • Zakwaterowanie