Pracownik wszechstronny z certyfikatem na wózek widłowy

2024-06-28 ID OFERTY: 965916

Naszym klientem jest firma zajmująca się zbieraniem, sortowaniem i przetwarzaniem odpadów, dzięki czemu materiały nie są spalane, ale otrzymują nowe przeznaczenie.

Posiadasz uprawnienia na wózki widłowe, ale nie chcesz tylko "siedzieć w pracy"?
Sprawdź naszą ofertę i aplikuj już teraz!

Lokalizacja: Eindhoven

Obowiązki

Na tym stanowisku będziesz pracować na linii produkcyjnej przy sortowaniu drewna. Będziesz pracować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz hal. Do Twoich zadań należeć będzie:

  • obsługa wózka widłowego (20% czasu pracy)

  • kontrola linii produkcyjnej, aby proces przebiegał sprawnie

  • bieżąca konserwacja: rozwiązywanie problemów, naprawa drobnych usterek lub zgłaszanie ich technikom

  • czyszczenie i smarowanie maszyn olejami oraz utrzymywanie miejsca pracy w czystości (zamiatanie).

Będziesz pracować od poniedziałku do piątku od 07:00 do 16:00.

Wymagania dotyczące stanowiska

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Certyfikat na wózek widłowy

  • Minimum 3 miesiące doświadczenia jako kierowca wózka widłowego

  • Umiejętności techniczne i wielozadaniowość

Oferujemy

  • Wynagrodzenie godzinowe: 16.25 € brutto

  • Umowa holenderska

  • Wynagrodzenie tygodniowe (ok. 450 € netto po wszystkich potrąceniach)

  • Pieniądze wakacyjne (8,33%) i płatne dni urlopowe (25 rocznie)

  • Ubezpieczenie zdrowotne

  • Program emerytalny

  • Zwrot kosztów za dojazd do/z pracy

  • Godziny pracy w tygodniu: 40

  • Zakwaterowanie