Pracownik załadunku i rozładunku kontenerów, Oosterhout

2024-07-22 ID OFERTY: 971362

Link2work sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 16 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą.Jesteś zmotywowany i posiadasz doświadczenie w pracy na produkcji? Porozumiewasz się w języku angielskim? Jeśli tak, to mamy ofertę pracy dla Ciebie!Dla naszego klienta - holenderskiej firmy logistycznej poszukujemy pracowników na stanowisko:

Pracownik załadunku i rozładunku kontenerów
Miejsce pracy: Oosterhout, Holandia
Zakwaterowanie: zorganizowane

Zakres obowiązków
 • załadunek i rozładunek kontenerów
 • układanie palet z produktami
 • zabezpieczanie pełnych palet z produktami
 • przygotowywanie zamówień do wysyłki
 • magazynowanie towarów
 • praca w systemie 2 zmianowym (5:30-14:30 i 14:30-23:30)

Poszukiwane kompetencje
 • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
 • komunikatywna znajomość języka angielskiego
 • dyspozycyjność do pracy w systemie 2-zmianowym
 • gotowość do pracy fizycznej
 • własny transport - warunek konieczny!

Oferujemy
 • zatrudnienie w oparciu o holenderską umowę o pracę
 • wynagrodzenie 13,68 €/h brutto
 • dodatek zmianowy 8,75% w przypadku pracy na drugą zmianę
 • pracę w przyjaznym środowisku
 • pełen etat (40 h/ tydzień)
 • możliwość nadgodzin
 • zakwaterowanie firmowe (122,50€ tyg)
 • 25 dni urlopu przy pełnym etacie i możliwość wyboru wypłaty wynagrodzenia za urlop w skali miesiąca lub roku
 • 8,33% dodatku urlopowego
 • ubezpieczenie płatne €35,50/tydzień
 •  szybki proces rekrutacji