Pracownik załadunku/rozładunku w Vlietjonge Staalhandel

2024-04-22 ID OFERTY: 949742

Wynagrodzenie € 13,50 za godzinę

Akceptowane języki Angielski

Branża Techniczna

Miejsce pracy Nieuwegein, Holandia

Rodzaj zatrudnienia Umowa o pracę na czas określony

O ofercie
Vlietjonge Staalhandel jest jednym z największych dostawców stali w Holandii. Dzięki szerokiej i głębokiej ofercie magazynowej dostarczają stal konstrukcyjną dla konstruktorów stali, firm budowlanych, fabryk maszyn i producentów przyczep.
Jako Pracownik załadunku/rozładunku będziesz odpowiedzialny za ładowanie i dzielenie ciężarówek z różnymi wyrobami stalowymi. Są to duże i ciężkie materiały, więc głównie będziesz używał suwnicy. Suwnice te mają rozpiętość od 24 do 29 metrów i mogą podnieść do 10 ton materiału. Będziesz pracować w otwartym magazynie z dźwigami i rurami, gdzie może być zimno w zimie i gorąco w lecie.
Będziesz pracować od poniedziałku do piątku na nocnej zmianie od 18:00 do 03:15. Za każdą godzinę otrzymasz wynagrodzenie w wysokości 117% podstawowej stawki godzinowej. Masz możliwość pracy w nadgodzinach, co wiąże się z wyższym wynagrodzeniem.
W pierwszych tygodniach będziesz szkolony w obsłudze suwnicy, aż zdobędziesz wystarczające doświadczenie. Następnie będziesz pracować samodzielnie. Będziesz miał możliwość odbycia szkoleń na wyższe stanowiska. Dołącz do tego zmotywowanego zespołu jako pracownik załadunku/rozładunku!

Benefity
Płatności na czas
Płatności tygodniowe
Gwarantowane godziny pracy
Zorganizowane zakwaterowanie
Transport do/z pracy
Ubezpieczenie zdrowotne
Program lojalnościowy
Rekrutacja online
Aplikacja MyOTTO
Pomoc 24/7

Obowiązki
Załadunek/rozładunek ciężarówek
Dzielenie wyrobów stalowych
Obsługa suwnic
Przygotowywanie rur
Sprawdzanie jakości
Podnoszenie rur o różnym ciężarze

Wymagania
Być odpowiedzialnym i dokładnym
Być niezależnym, ale także graczem zespołowym
Gotowość do pracy na nocnej zmianie
Dyspozycyjność na dłuższy okres czasu
Znajomość języka angielskiego