Pracownik załadunku/rozładunku w Vlietjonge Staalhandel w Nieuwegein

2024-06-13 ID OFERTY: 961213

Kraj: Netherlands
Lokalizacja: Nieuwegein, Netherlands
Sektor: Branża Techniczna
Kategoria: Pracownik magazynu
Wynagrodzenie: EUR €14.30/Hr.
Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę tymczasową na cały etat
Język: angielski

Vlietjonge Staalhandel jest jednym z największych dostawców stali w Holandii. Dzięki szerokiej i głębokiej ofercie magazynowej dostarczają stal konstrukcyjną dla konstruktorów stali, firm budowlanych, fabryk maszyn i producentów przyczep.

Jako Pracownik załadunku/rozładunku będziesz odpowiedzialny za ładowanie i dzielenie ciężarówek z różnymi wyrobami stalowymi. Są to duże i ciężkie materiały, więc głównie będziesz używał suwnicy. Suwnice te mają rozpiętość od 24 do 29 metrów i mogą podnieść do 10 ton materiału. Będziesz pracować w otwartym magazynie z dźwigami i rurami, gdzie może być zimno w zimie i gorąco w lecie.

Będziesz pracować od poniedziałku do piątku na nocnej zmianie od 18:00 do 03:15. Za każdą godzinę otrzymasz wynagrodzenie w wysokości 117% podstawowej stawki godzinowej. Masz możliwość pracy w nadgodzinach, co wiąże się z wyższym wynagrodzeniem.

W pierwszych tygodniach będziesz szkolony w obsłudze suwnicy, aż zdobędziesz wystarczające doświadczenie. Następnie będziesz pracować samodzielnie. Będziesz miał możliwość odbycia szkoleń na wyższe stanowiska. Dołącz do tego zmotywowanego zespołu jako pracownik załadunku/rozładunku!

Obowiązki:

Załadunek/rozładunek ciężarówek
Dzielenie wyrobów stalowych
Obsługa suwnic
Przygotowywanie rur
Sprawdzanie jakości
Podnoszenie rur o różnym ciężarze

Wymagania:

Być odpowiedzialnym i dokładnym
Być niezależnym, ale także graczem zespołowym
Gotowość do pracy na nocnej zmianie
Dyspozycyjność na dłuższy okres czasu
Znajomość języka angielskiego

Klauzula RODO
Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do OTTO Work Force Recruitment sp. z o.o. z siedzibą: u. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem: 23365; kapitał zakładowy: 3 683 550, 00 ZŁ (dalej zwany Administratorem) zgadzasz się na przetwarzanie przez Administratora Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: mojedane(małpa)ottoworkforce.pl.