Pracownik zbioru warzyw- bez znajomości języka

2024-04-10 ID OFERTY: 947117

Pracownik zbioru warzyw – bez wymogu znajomość j. obcego - Holandia

Dla naszego Klienta, holenderskiej firmy, zajmującej się zbiorem i dystrybucją warzyw, poszukujemy Kandydatów na stanowisko – pracownik zbioru warzyw

Lokalizacja – Volkel, Holandia

Start pracy – maj 2024

Wyjazdy z Warszawy:   02.05., 06.06., 20.06., 27.06.,

Oferta:

  • Umowa zlecenie – oddelegowanie do Holandii

  • Praca od poniedziałku do soboty (5:00-5:30 - +/- 17:00)

  • 38h tygodniowo + nadgodziny

  • Zatrudnienie na cały sezon

  • Stawka podstawowa - 13,27 euro brutto/h (podwyżka stawki od 01.07)

  • Godziny pracy pomiędzy 38h a 48h tygodniowo są naliczane z dodatkiem 8,25%

  • Godziny pracy pomiędzy 48h a 55h tygodniowo są naliczane z dodatkiem 25%

  • Do podstawowej stawki godzinowej jest doliczany również dodatek wakacyjny i rezerwa urlopowa w wysokościach 8,33% i 10,92% - jest to wypłacane co miesiąc razem z wynagrodzeniem

  • Po zakończeniu sezonu, każdy z kierowców, który przez cały okres woził pracowników dostanie bonus w wysokości 100 euro brutto za każdy miesiąc

  • Zakwaterowanie – płatne ok. 90 euro/tydzień

  • Transport do pracy busem

  • Zorganizowany wyjazd busem z Warszawy do Volkel (koszt max. 160 euro)

  • Dojazd do Warszawy także na własny koszt

Zadania:

  • Zbieranie warzyw z pola

  • Odcinanie niepotrzebnych pędów/części roślin

  • Pakowanie warzyw w pojemniki/opakowania/folie

  • Układanie warzyw w skrzyniach na paletach

  • Praca przy maszynie/pasie podajnym

Wymagania:

  • Dobra kondycja fizyczna

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Mile widziane prawo jazdy kat. B