Pracownik ziemny – 17.75-24.84euro/h - Holandia

2024-08-26 ID OFERTY: 978029

Dla naszego Klienta, firmy otwartej na pracowników z krajów Unii Europejskiej i oferującej wsparcie w relokacji, poszukujemy Kandydatów na stanowisko pracownika ziemnego

- Lokalizacja - Gouda

Oferujemy:

- Umowa holenderska bezpośrednio z pracodawcą

- Stawka godzinowa 17,75 - 24,84 euro

- Miesięcznie od 2500 do 3500 euro brutto, w zależności od doświadczenia

- Umowa długoterminowa - od 2 do 5 lat

- Zakwaterowanie zapewnione (koszt +/- 500 euro/m-c)

- Odległość zakwaterowania od miejsca pracy +/- 30 min drogi

- Godziny pracy - 9-17, 8-16

- Zapewniona odzież robocza

- Wypłaty tygodniowe

- Auto służbowe

- 8% dodatku urlopowego

Wymagania:

- Dobra znajomość języka angielskiego  B1/B2

- Prawo jazdy kat. B

- Umiejętność czytania rysunku technicznego

- Doświadczenie na podobnym stanowisku, bądź chęć wzięcia udziału w kursach doszkalających

Zadania:

- Wykonywanie różnych typów prac ziemnych, takich jak rozkopy, wykopy, wykańczanie poboczy

- Wykonywanie drobnych prac brukarskich, drobnych konstrukcji betonowych

- Układnie kabli i rur

- Konserwacja narzędzi i sprzętu