Produkcja-pakowanie ciasteczek

2024-05-24 ID OFERTY: 957262

Stanowisko:Pakowanie ciasteczek

Lokalizacja: Harderwijk

Start: Omów start pracy z rekruterem

Zadania na stanowisku:

  • Prace przy pakowaniu,

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. B jest zaletą

  • Możliwy dojazd do pracy na rowerze firmowym ok. 5 km od miejsca zakwaterowania

  • Zakwaterowanie agencyjne

Oferujemy:

  • holenderską umowę o pracę na czas określony

  • miłą atmosferę w pracy

  • zainteresowanie dobrem pracownika przez koordynatorów i osoby z biura

  • Atrakcyjna stawka 13.77 € + 1 € dodatku

  • wypłata co 4 tygodnie z możliwością wzięcia zaliczki po pierwszym przepracowanym tygodniu,

  • opłata za zakwaterowanie 75 € tygodniowo

  • Dni i godziny pracy:

- Zmiana 1 (od poniedziałku do piątku; 06:00 - ± 14:00)

- Zmiana 2 (od poniedziałku do piątku; 14.00 - ± 22.00)

- Zmiana 3 (od poniedziałku do piątku; 22.00 - ± 06.00)

W sezonie praca odbywa się również w soboty i niedziele

Ile łącznie zarobisz:

  • € 13,77 /h podstawa + € 1/h projektowy = € 14,77/h

Cv proszę wysyłać na adres: rekr.online@gmail.com