Programista CAM (środowisko CNC)

2024-06-24 ID OFERTY: 964639

 Opis stanowiska :

-Odpowiedzialny za analizę plików 3D i konwersję ich do programów CAM, z uwzględnieniem możliwości maszyn;
-Programowanie i testowanie działania;
-Dokumentacja programów wraz z metodami pracy, osprzętem i używanymi narzędziami skrawającymi;
-Optymalizacja procesów z naciskiem na efektywność, jakość, koszty;
-Udział w udoskonalaniu procesów produkcyjnych i komunikacji oprogramowania CAM z maszynami.

 Wymagania stanowiska:

-Wykształcenie techniczne;
-Doświadczenie na stanowisku tokarza/frezarza CNC (3-5 osiowe frezarki i tokarki);
-Pasja do technologii, fascynacja obróbką metali i technikami obróbki skrawaniem;
-Dzięki praktycznemu doświadczeniu dobrze rozumiesz kolejność operacji i mocowania;
-Znajomość sterowania maszynami (Fanuc, Mazatrol, Heidenhain);
-Umiejętność pracy z oprogramowaniem CAD/CAM;

Poszukujemy pracownika który:
Potrafi pracować samodzielnie, ale lubi też być częścią zespołu;
Umiejętność rozwiązywania problemów, chęć uczenia się;
Potrafi myśleć nieszablonowo; widzi szerszy obraz, jest pomysłowy.

 Oferujemy:

-Wynagrodzenie od 16 do 22 euro brutto/h;
-Umowa belgijska z możliwością zatrudnienia na stałe po okresie przejściowym;
-Minimum 40 godzin tygodniowo;
-Zapewnione zakwaterowanie: 75 € za pokój jednoosobowy, 55 € za pokój dwuosobowy po stronie pracownika (w cenie woda, gaz, prąd i nielimitowany internet);
-Dodatek milowy – zwykle kilka euro dziennie;
-Dodatki: premia na koniec roku 8,33% rocznego wynagrodzenia brutto;
-Dodatek urlopowy w wysokości 15,38% rocznego wynagrodzenia brutto;
-Pomoc polskiego koordynatora na miejscu;
-Zwrot pierwszych kosztów przyjazdu do Belgii, maksymalnie w wysokości 125 EUR, zostanie wypłacony dopiero po 4 tygodniach pracy;
-Stabilne zatrudnienie.