Programista CNC Miller

2024-10-08 ID OFERTY: 984970

Opis stanowiska

  • Konfigurowanie i programowanie frezarek CNC (produkcja precyzyjnych komponentów)

  • Ładowanie surowców do maszyny

  • Zabezpieczanie surowców

  • Kontrola jakości

  • Dokonywanie korekt ustawień maszyny

  • Praca na podstawie rysunków technicznych

Wymagania stanowiska

  • Doświadczenie jako programista CNC min. rok

  • Biegłość w obsłudze frezarek CNC i umiejętność samodzielnego programowania

  • Dbałość o szczegóły, precyzyjność

  • Komunikacja w języku angielskim

  • Motywacja do pracy

  • Prawo jazdy - wymóg konieczny

  • Auto na wyjazd - mile widziane

Oferujemy

  • Stawka 20,88 - 23,38 EUR brutto/h

  • Zakwaterowanie zapewnia pracodawca, koszt 115 EUR/tydzień

  • Koszt ubezpieczenia zdrowotnego 35,49 EUR/tydzień

  • Jeśli jest potrzeba auto służbowe, koszt 35 EUR/tydzień

  • Godziny pracy 8:00-17:00

  • Holenderska umowa o pracę