Project Manager / Opiekun klienta (k/m) – Niemcy

2024-08-28 ID OFERTY: 978413

Jesteśmy międzynarodowym, renomowanym dostawcą usług personalnych, działającym głównie na terenie Niemiec, Polski i Holandii. Jako firma rodzinna charakteryzujemy się przejrzystymi strukturami, nowoczesnymi technologiami i płaską hierarchią. Oferujemy elastyczne godziny i różne modele pracy, które umożliwiają zachowanie równowagi pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym.

Lokalizacja: Lingen (Ems)

Zadania:

● Wspieranie i dalszy rozwój relacji z klientami
● Zarządzanie projektami w zakresie usług personalnych oraz ich realizacja
● Nadzorowanie i kontrola całości projektów, w tym planowanie zasobów, kontrola budżetu i zarządzanie ryzykiem
● Pozyskiwanie nowych klientów i rozbudowa sieci handlowej
● Koordynacja komunikacji i współpracy pomiędzy działami wewnętrznymi i back office w zakresie księgowości i zarządzania personelem
● Koordynacja i zarządzanie projektami z zakresu pracy tymczasowej i pośrednictwa pracy na terenie Niemiec i Holandii

Wymagania:

● Mile widziane szkolenie handlowe lub wykształcenie kierunkowe; preferowane również osoby mające odpowiednie doświadczenie i kwalifikacje w innych branżach
● Doświadczenie w zarządzaniu projektami, preferowane w branży usługowej lub usług personalnych
● Ugruntowana wiedza z zakresu obsługi klienta i budowania relacji handlowych
● Znajomość procesów handlowych i doświadczenie w księgowości będą dodatkowym atutem
● Doskonałe kompetencje w zakresie komunikacji, umiejętność pracy w zespole oraz pewność siebie
● Znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
● Dobra znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

Zapewniamy szereg atrakcyjnych świadczeń dodatkowych, które z przyjemnością dostosujemy do Twoich indywidualnych potrzeb podczas osobistej rozmowy. Powiedz nam, które benefity są dla Ciebie szczególnie ważne, i sprawdź naszą ofertę skrojoną na miarę Twoich potrzeb.

Zapraszamy do aplikowania:

ima@cp-personal.com