Projektant konstrukcji stalowych

2024-04-17 ID OFERTY: 948845

Projektant Software Inventor I Autocad

Miejsce pracy: Belgia, Hasselt

Stawka: 2500EUR/ms

Zakwaterowanie: zapewnione

Kluczowe kwalifikacje: doświadczenie ponad 2 lata/ znajomość programów Software Inventor oraz Autocad / język angielski

Opis stanowiska:

  • Tworzenie nowych rysunków technicznych w programie Software Inventor i Autocad (balustrady, schody, profile oraz elementy do branży meblarskiej).

  • Praca w biurze belgijskiego klienta.

Co oferujemy:

  • Wynagrodzenie: 14-15EUR netto/h.

  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10-tego każdego miesiąca.

  • Możliwość pobierania zaliczek przez pierwszy miesiąc zatrudnienia.

  • Zdalną opiekę koordynatora przez cały okres trwania projektu.

  • Zakwaterowanie w pełni wyposażone, płatne 2EUR dziennie.

  • Zwrot 100EUR za pierwszy wyjazd.

Czego oczekujemy:

  • Bardzo dobrej znajomości programu Software Inventor oraz Autocad - minimum 2 lata praktyki.

  • Dobrej znajomości języka angielskiego (poziom min. B2).

Informacje dodatkowe:

  • Kontakt telefoniczny: 735 207 936 - Ilona Oryshchuk.