Roboty ziemne i instalacja światłowodowa

2024-04-11 ID OFERTY: 947452

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy posiadającą certyfikat nr. 7098 nadany przez Marszałka Województwa Opolskiego. Posiadamy oferty pracy stałej i tymczasowej na terenie Holandii.

Poszukujemy pracowników dla jednego z naszych klientów – specjalisty w zakresie instalacji sieci światłowodowych, zlokalizowanego w Gorredijk.
Stanowisko wymaga realizacji szerokiego zakresu zadań przygotowawczych i wykonawczych, niezbędnych przy instalacji sieci światłowodowych. Obejmuje to przygotowanie gruntu, prace ziemne przy użyciu narzędzi ręcznych i minikoparek (gdzie doświadczenie będzie zaletą), prace brukarskie i inne prace fizyczne związane z infrastrukturą światłowodową.

Miejsce pracy: Holandia, Gorredijk

Zakres obowiązków:
- przygotowanie miejsc pod instalację sieci światłowodowych,
- wykonywanie prac ziemnych ręcznych i maszynowych,
- wykonywanie prac brukarskich w ramach procesu montażu,
- różnorodne prace fizyczne związane z instalacją infrastruktury światłowodowej.

Od kandydatów oczekujemy:
- podobnego doświadczenia zawodowego,
- preferowane doświadczenie w pracach ziemnych, obsłudze mini dźwigów i pracach ulicznych,
- wymagany jest certyfikat VCA lub chęć jego osiągnięcia, (rozpoczęcie pracy możliwe jest przed certyfikacją),
- dobrej znajomości języka angielskiego,
- posiadania prawa jazdy kat. B,
- długoletniego zaangażowania i ambicji na otrzymanie statusu pełnoprawnego instalatora.

Naszym pracownikom oferujemy:
- możliwość odbycia kursów i programu szkoleniowego w kierunku roli pełnoprawnego instalatora,
- pracę długoterminową w Holandii - po roku możesz otrzymać umowę na czas nieokreślony,
- dobre warunki pracy,
- 5 - 6 dni roboczych w tygodniu,
- minimum 40 godzin tygodniowo,
- samochód służbowy (możliwość wykorzystania go do celów prywatnych (za dodatkową opłatą)),
- w razie potrzeby zapewnione zakwaterowanie (możliwość zamieszkania samodzielnie (za dodatkową opłatą)),
- holenderski kontrakt,
- holenderskie ubezpieczenie zdrowotne 35.49 EUR/tydzień.

Wynagrodzenie brutto za godzinę pracy wynosi : 18 EUR (w zależności od Twojego doświadczenia, możliwości rozwoju i wzrostu).

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o złożenie aktualnego CV w języku angielskim na maila : mszymczak@workcentre.com.pl
W tytule e-maila proszę wpisać: Roboty ziemne i instalacja światłowodowa.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o kontakt pod numerem:

- +48 774410654 / +48 533 087 111 / +48 533 155 868 / +48 739 230 594 (Biuro Opole)
- +48 533 966 678 (Biuro Tomaszów Lubelski)
- +48 519 138 005 / +48 797 351 037 (Biuro Jasło)

Zapraszamy także do złożenia aplikacji na naszej stronie internetowej - oddzwonimy jeszcze dziś: www.workcentre.com.pl/formularz/