ROZŁADUNEK KONTENERÓW

2024-06-25 ID OFERTY: 965080

Rozładunek Kontenerów

Dla naszego Klienta, dynamicznego dostawcy usług logistycznych,
Poszukujemy energicznych i odpowiedzialnych osób do pracy przy rozładunku kontenerów.
Praca fizyczna, wymagająca dobrej kondycji fizycznej i umiejętności pracy w zespole.

Zadania:
- rozładunek kontenerów,
- transport palet do maszyny foliującej ,
- Przenoszenie i układanie produktów na magazynie,
- dbanie o porządek na stanowisku pracy,

Oferujemy:
- praca od poniedziałku do piątku ( sporadycznie soboty )
- legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
- możliwość zdobycia doświadczenia,
- konkurencyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności ( bez stawek wiekowych),
- możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz,
- wsparcie polskojęzycznego Koordynatora,
- szeroki pakiet ubezpieczenia zdrowotnego w kwocie 35.58 Euro tygodniowo,
- przejrzyste cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i potrąconych kosztów,

Oczekujemy:
- brak przeciw wskazań zdrowotnych do pracy fizycznej,
- doświadczenie w pracy magazynowej mile widziane,
- znajomość języka angielskiego – warunek konieczny,
- wyjazd na dłuższy okres czasu (minimum rok),
- dokładność i precyzja w wykonywaniu zadań,
- umiejętność pracy w zespole

Miejsce pracy – Zwaagdijk - Oost
Rodzaj umowy – umowa holenderska
Wynagrodzenie – 13,68 € brutto za godz.