Rozładunek Paczek Kurierskich - Eindhoven

2024-10-01 ID OFERTY: 983785

EU-People, Twoja zaufana agencja pracy, oferuje stanowisko rozładunku paczek kurierskich. Będziesz pracować dla międzynarodowej firmy kurierskiej DPD, w nowoczesnej sortowni w Oirschot.

Aby zobaczyć magazyn, zapraszamy do obejrzenia filmiku:

Zależy Ci na najlepszej ofercie, dobrych warunkach zakwaterowania, ubezpieczenia i najwyższym poziomie jakości naszych usług? Aplikuj już teraz!

Opis stanowiska:

  • Załadunek i rozładunek kontenerów oraz samochodów pocztowych, z wykorzystaniem taśmy transportowej

  • Naklejanie etykiet skanowalnych na paczki

  • Zgłaszanie uszkodzonych paczek

  • Podnoszenie paczek do 30 kg - czasami cięższych, w takich przypadkach możesz liczyć na pomoc kolegów

Dodatkowo, jako kierowca możesz zarobić ekstra pieniądze - 40 € netto tygodniowo! Nie będziesz czekał kilka godzin, czy pokonywał kilkakrotnie tras w ciągu jednego dnia. Będziesz woził do pracy tylko kolegów ze swojej zmiany.

Wymagamy:

  • Znajomość języka angielskiego nie jest wymagana

  • Doświadczenie w pracy fizycznej nie jest wymagane- będzie dodatkowym atutem

  • Prawo jazdy kategorii B - mile widziane, nie obowiązkowe

  • Dostępności na dłuższy okres

Oferujemy:

  • Atrakcyjne tygodniowe wynagrodzenie

  • Narzędzia i odzież niezbędna do pracy

  • Ubezpieczenie zdrowotne

  • Zakwaterowanie w naszym firmowym mieszkaniu

  • Transport do pracy firmowym samochodem lub rowerem elektrycznym

  • 200 euro rocznie dodatku pokrywającego rachunek za dentystę w nagłych wypadkach

  • Dodatek dla kierowcy auta służbowego