Spawacz MAG 135 okolice Berlina!

2024-08-28 ID OFERTY: 978593

Niemiecka firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku zatrudni od zaraz Spawacza MAG 135 okolice Berlina!

Opis stanowiska:

-> przemysł średnio ciężki/ciężki
-> blachy do 60mm
-> spawanie wielościegowe (5-7 warstw na licu)
-> pozycje podolne
-> elementy obracane na suwnicy

Oferujemy:

-> niemiecka umowa o pracę
-> stawka w granicach 2400-2500€ netto
-> zakwaterowanie opłacane przez pracodawcę. Gwarantowane pokoje
     jednoosobowe.
-> wyposażenie spawacza (odzież spawalnicza, buty, przyłbica Speedglas 9100V)
-> możliwość zrobienia prób spawalniczych oraz podpisania umowy na terenie
     Polski
-> stałe wsparcie polskiego koordynatora

Wymagania:

-> norma AD 2000 HP3
-> znajomość języka niemieckiego na poziomie umożliwiającym komunikację w
    pracy

CV wraz z certyfikatami proszę wysyłać na adres E-Mail: m.kuehn@pur-montage.de lub bezpośrednio poprzez aplikacje.

W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny, doradzimy, wytłumaczymy, pomożemy!

Zapraszam do kontaktu!

E-mail: m.kuehn@pur-montage.de
Tel./WhatsApp: 0049/175 817 1812