Spawacz 135,136,138 w Stoczni bez znajomości języka / Dania

2024-08-22 ID OFERTY: 977061

Opis stanowiska

Agencja pośrednictwa pracy oraz doradztwa personalnego JOBWISE zarejestrowana pod nr KRAZ 30656, dla jednego ze swoich klientów w Dani poszukujepracowników zainteresowanych podjęciem pracy jako:Spawacz 135,136,138 w Stoczni bez znajomości językaMiejsce pracy : Dania (blisko niemiecko duńskiej granicy)

Opis pracy :

Prace spawalnicze na warsztacie, spawanie  blach piony i poziomy, elementy offshorowe. Czarna stal , spawanie na wysoką jakość. Pierwszy dzień - dwie probki spawalnicze na przetop twardym drutem (pion i poziom), wypełnienie pełnym proszkiem, wszystko jest badane ultradźwiękami. Kolejne dni odbywają się już bez próbek

Godziny pracy :

zmiana dzienna: pon-sob od 06:00 do 18:00

zmiana nocna: pon-sob od 18:00 do 06:00Możliwa praca w rotacji do uzgodnienia.Oferujemy:

  • wysokie wynagrodzenie około 40 000 DKK/Mies (24 000 zł)

  • duńska umowa

  • wypłaty co dwa tygodnie (możliwość zaliczek)

  • możliwość długoterminowej współpracy

  • opiekę zdrowotną

  • pomoc w organizacji zakwaterowania

  • wsparcie administracyjne kwestii formalnych

Wymagania:

  • 5-letnie doświadczenie zawodowe (Spawacz)

  • aktualne certyfikaty 135,136,138

  • dużą zaletą jest posiadanie Hot Work §17 zdane w Danii (jeżeli nie masz, umożliwimy Ci wyrobienie kursu)

  • aktualne referencje minimum od jednego byłego pracodawcy

  • znajomość języka angielskiego (mile widziane)

  • własne auto (nie jest to wymóg konieczny)

  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym (zmiana dzienna i nocna)