Spawacz

2024-02-19 ID OFERTY: 936593

 Spawacz MIG/MAG/TIG

Miejsce pracy:Hasselt, Belgia

Stawka:2500-2600€

Zakwaterowanie:dofinansowane

Kluczowe kwalifikacje: doświadczenie  / znajomość rysunku technicznego / komunikatywny język angielski lub niemiecki

Opis stanowiska:

  • Praca w firmie zajmującej się projektowaniem i produkcją stalowych ram i profili pod wysokiej klasy meble

  • Spawanie metalowych elementów, profili, ram głównie dla przemysłu meblarskiego głównie metodą MIG/MAG oraz dodatkowo TIG

  • Materiał: stal i stal nierdzewna

  • Praca na podstawie rysunku technicznego.

  • Praca 40 godzin/tydzień od poniedziałku do piątku (8 godzin dziennie), możliwe nadgodziny

Czego oczekujemy:

  • 2 lat doświadczenia w spawaniu MIG/MAG i TIG

  • znajomości rysunku technicznego

  • dokładności, precyzji i wysokiej jakości spawów

  • prawa jazdy

Dodatkowym atutem będzie:

  • możliwość wyjazdu swoim samochodem

Co oferujemy:

  • Stawkę: 15€/h netto (2500-2600€/mc)

  • Gwarancję stabilnej pracy

  • Program poleceń - 100€ za poleconego pracownika

  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10-tego każdego miesiąca

  • Możliwość pobierania zaliczek

  • Zakwaterowanie dofinansowane przez nas (koszt tylko 2 euro/dzień)

  • Zwrot kosztów wyjazdu do wysokości 100€, po przepracowaniu 168h

  • Dofinansowanie do zakupu ubrań roboczych

  • Podczas trwania projektu jak i przed wyjazdem gwarantujemy kompleksową obsługę

  • Zwracamy koszty amortyzacji samochodu oraz koszty dojazdu do pracy

  • Zatrudniając się przez Weegree przyczyniasz się do odbudowy lasów - zasadzimy drzewo w Twoim imieniu!

Informacje dodatkowe:

  • Kontakt telefoniczny - +48 735207936 - Ilona Oryshchuk

  • E-mail - i.oryshchuk@weegree.com

WEEGREE jest firmą działającą już od 20 lat. Współpracujemy z klientami z BelgiiNiemiec, Francji, Holandii i Polski. Rocznie zatrudniamy ponad 3500 pracowników.