Spawacz aluminium - Niemcy

2024-08-27 ID OFERTY: 978330

Human&Hunter Sp. z o.o. to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z długoletnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą, która z zaangażowaniem pozyskuje personel pracowniczy dostosowany do potrzeb naszych Klientów.

Nr 6664 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osoby na stanowisko: Spawacz aluminium.

Lokalizacja: Bonn, Niemcy.

W Human&Hunter czeka na Ciebie:

  • stawka godzinowa 22,00 € brutto,

  • umowa z oddelegowaniem A1 (po 6 miesiącach istnieje możliwość zatrudnienia bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy),

  • płatny urlop,

  • darmowe zakwaterowanie,

  • specjalistyczna odzież spawacza,

  • praca na hali produkcyjnej,

  • zorganizowany transport do miejsca pracy w Niemczech,

  • szansa zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,

  • codzienne wsparcie przełożonych i współpracowników,

  • stała współpraca w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • dodatkowa premia do 400 zł brutto za polecenie pracownika.

Zakres zadań:

  • spawanie profili aluminiowych grubości 3-6 mm do konstrukcji wagonów kolejowych,

  • umiejętność czytania rysunku technicznego i pozostałej dokumentacji technicznej,

  • kontrola jakości spoin,

  • wykonywanie innych zadań na polecenie przełożonego.

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • uprawnienia do spawania aluminium wg następujących norm:
    - EN ISO 9606-2 131 P BW 23 S t3 PA ss nb,
    - EN ISO 9606-2 131 P BW 23 S t8 PA ss nb,
    - EN ISO 9606-2 131 P FW 23 S t10 PB ml,
    - EN ISO 9606-2 131 P FW 23 S t3 PB sl.

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,

  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie A2-B1,

  • brak przeciwwskazań do pracy fizycznej i ogólna sprawność fizyczna,

  • gotowość do pracy na zmiany.