Spawacz aluminium, Niemcy, od 23 E/h brutto, od zaraz!

2024-04-03 ID OFERTY: 945558

Nazwa stanowiska: Spawacz TIG/MIG aluminium

Miejsce pracy: D-73061 Ebersbach

Początek pracy: kwiecień 2024

Oferta obejmuje:

Wynagrodzenie 23,00 Euro brutto/H

  • wynagrodzenie 23,00 Euro/h

  • od drugiego miesiąca premia frekwencyjna 150 Euro za przepracowanie min 155 godzin w miesiącu

  • nadgodziny płatne +25%

  • wynagrodzenie płatne do 10 dnia każdego miesiąca

  • wypłata w Euro

  • brak „zeit konta”, wszystkie nadgodziny wypłacane wraz z najbliższą pensją

  • możliwość wypłaty zaliczki

Wymiar czasu pracy

  • praca poniedziałek-piątek, praca na 2 zmiany (poranna i popołudniowa, do 10 godzin dziennie)

  • regularny tydzień pracy wynosi 37,5 – 40,00 godzin

  • możliwość pracy w soboty (w zależności od zapotrzebowania)

  • możliwe nadgodziny (w zależności od zapotrzebowania)

  • płatne urlopy (dwa dni w skali miesiąca) i święta wg kalendarza niemieckiego

Zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych

  • cena 290 Euro miesięcznie

  • pierwsza płatność po przepracowaniu pierwszego miesiąca

Kompletne wyposażenie w ubrania robocze (spodnie, bluza, buty, rękawice)

Ubezpieczenie zdrowotne i społeczne w Niemczech, umowa na niemieckich warunkach!

Opis stanowiska pracy:

  • metoda spawania TIG i MIG

  • spawanie części aluminiowych dla przemysłu automotive (zbiorniki na paliwo), w tym składanie na podstawie rysunku technicznego, obróbka wstępna i końcowa

  • blachy o różnej grubości, spawy pachwinowe i/lub czołowe

  • praca z rysunkiem technicznym

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku Spawacz aluminium minimum 2 lata

  • podstawowa znajomość języka niemieckiego lub angielskiego umożliwiająca czytanie rysunków technicznych

  • umiejętność/doświadczenie w pracy z rysunkiem technicznym

  • gotowość do podjęcia pracy w kwietniu 2024

  • prawo jazdy i własny środek transportu

Mile widziane:-)

  • aktualny certyfikat spawalniczy (TIG)