Spawacz MAG 135 bez wymaganego języka (z certyfikatami FM1 i FM5) . Przy samej granicy!

2024-09-27 ID OFERTY: 983439

Agencja pośrednictwa pracy oraz doradztwa personalnego JOBWISE zarejestrowana pod nr KRAZ 30656
,dla jednego ze swoich klientów w Niemczech poszukuje

Spawacz MAG 135 bez wymaganego języka (z certyfikatami FM1 i FM5)

Lokalizacja:

Görlitz/Zgorzelec

Opis stanowiska :

  • spawanie MAG, stal nierdzewna cienka blacha 2mm-4mm oraz stal czarna gruba blacha 6mm-12mm

  • produkowane są dwupoziomowe pociągi.spawacze pracują nad ramą i łączą ją z cienką blachą (stal nierdzewna na bazie niklu)

  • 3 zmiany

Oferujemy:

  • zarobki za m/c przy 168h ok. 2600-2800 €-netto

  • brak Zeitkonta oraz możliwość pracy w nadgodzinach

  • stabilną pracę na dłuższy okres

  • niemiecką umowę z pełnym pakietem ubezpieczeń

  • pokoje jednoosobowe z dostępem do bezpłatnego wi-fi

  • cykliczne podwyżki i premie

  • możliwość zaliczek oraz wsparcie polskiego koordynatora

Wymagania:

  • własne auto

  • doświadczenie w spawaniu MAG

  • Certyfikaty na MAG (FM1 i FM5) - nie muszą być aktualne!

  • w przypadku braku certyfikatu FM5 (możliwość wyrobienia na miejscu)!

  • udokumentowane doświadczenie w FM5 (stal nierdzewna cienkie blachy 2mm)