Spawacz MAG // 2800 EUR Netto

2024-06-18 ID OFERTY: 963344

Firma TALCON GmbH poszukuje nowych spawaczy!

Zakres obowiązków:

  • Spawanie i montaż konstrukcji zgodnie z rysunkami technicznymi

  • Praca zgodnie z rysunkami technicznymi i specyfikacjami

  • Zapewnienie wysokiej jakości wykonania i zgodności z normami technicznymi

  • Utrzymywanie porządku i czystości na stanowisku pracy

  • Spawanie głównie czarnej stali

  • Przeprowadzanie kontroli jakości spawów oraz wykonywanie poprawek w razie potrzeby

  • Dbanie o właściwy stan techniczny urządzeń spawalniczych

Wymagania:

  • Doświadczenie w spawaniu metodą MAG

  • Znajomość rysunku technicznego

  • Umiejętność pracy zgodnie z wymaganiami bezpieczeństwa i jakości

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (6-14 & 14-22)

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie min. dobrego A1 lub A2.

  • Posiadanie samochodu oraz prawa jazdy kategorii B

  • Zaangażowanie i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy własnej

  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w nadgodzinach, jeśli zajdzie taka potrzeba

Nasza oferta:

  • Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych (zależne od pracodawcy)

  • Dodatki za pracę zmianową

  • Niemiecka umowa o pracę

  • Dodatki urlopowe oraz świąteczne

  • Niemieckie ubezpieczenie

  • Cykliczne podwyżki

  • Regularne zaliczki

  • Wsparcie polskojęzycznych dysponentów

  • Zakwaterowanie organizowane przez pracodawcę (pokoje jednoosobowe z dostępem do internetu, koszty zakwaterowania zawsze są potrącane od wypłaty)

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych kwalifikacji

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj się z nami!

Pozdrawiamy,

TALCON GmbH