Spawacz MAG // BLISKO GRANICY (80KM) do 2850 EUR Netto*

2024-06-13 ID OFERTY: 961309

Firma TALCON GmbH poszukuje nowych pracowników!

Zakres obowiązków:

  • Spawanie i montaż konstrukcji podwoziowych zgodnie z wymaganiami technicznymi

  • Praca zgodnie z rysunkami technicznymi i specyfikacjami

  • Zapewnienie wysokiej jakości wykonania i zgodności z normami technicznymi

  • Utrzymywanie porządku i czystości na stanowisku pracy

  • Spawanie głównie czarnej stali

Wymagania:

  • Doświadczenie w spawaniu MAG, w tym umiejętność spawania warstwowego

  • Znajomość rysunku technicznego

  • Umiejętność pracy zgodnie z wymaganiami bezpieczeństwa i jakości

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie min. A2

  • Posiadanie samochodu oraz prawa jazdy kategorii B

Nasza oferta:

  • *Stawka zależna od doświadczenia / znajomości języka niemieckiego oraz odległości

  • Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych (zależne od pracodawcy)

  • Dodatki za pracę zmianową

  • Niemiecka umowa o pracę

  • Dodatki urlopowe oraz świąteczne

  • Niemieckie ubezpieczenie

  • Cykliczne podwyżki

  • Regularne zaliczki

  • Wsparcie polskojęzycznych dysponentów

  • Zakwaterowanie organizowane przez pracodawcę (pokoje jednoosobowe z dostępem do internetu, koszty zakwaterowania zawsze są potrącane od wypłaty)

Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj się z nami!

Pozdrawiamy,

TALCON GmbH