Spawacz MAG (Coswig/Drezno)

2024-02-26 ID OFERTY: 937936

Dla naszego renomowanego klienta poszukujemy Spawacza metoda MAG 135

Lokalizacja: Coswig (obok Drezna)

Zakres obowiązków:

  • Spawanie części kontenerów mieszkalnych oraz przynależących komponentów

  • Ogólna obróbka metalem

  • Rozdzielanie poszczególnych komponentów blach, rur oraz profili

  • Przygotowanie materiału i spawanie według rysunku technicznego

Wymagania:

  • Doświadczenie na podanym wyżej stanowisku

  • Umiejętne czytanie rysunku technicznego

  • Posiadanie aktualnych certyfikatów na metodę MAG

  • Chęć do pracy na 2 zmiany

  • Auto i prawo jazdy

  • Jezyk niemiecki na pozimie latwego komunikowania sie z przelozonym.

Oferujemy:

  • niemiecka umowe o prace z calym pakietem socjalnym

  • wynagrodzenie (13 € netto)

  • zakwaterowanie oplacane przez pracodawce

  • zaliczki mozliwe po przepracowaniu pierwszego tygodnia

Zainteresowane osoby prosimy wyslac swoje aktualne CV wraz z aktualnymi certyfikatami na adres Email. zgorzelec@wbd-gruppe.de

W razie pytan prosze o kontakt telefoniczny: +4915780574595