Spawacz MAG (obsluga robota spawalniczego), w D- 06679 Hohenmölsem

2024-01-31 ID OFERTY: 932823

Dla naszego klienta w D- 06679 Hohenmölsem

poszukjemy kandydatow na stanowisko: SPAWACZ MAG (do obslugi robota spawalniczego)

Start pracy mozliwy natychmiast!

Praca na hali, przy produkcji maszyn rolniczych

Opis stanowiska

  • Spawanie mniejszych zespołów przy użyciu procesu MAG

  • Czytanie rysunków technicznych

  • Przygotowywanie narzędzi i regulacja sprzętu pomiarowego

  • Wkładanie, mocowanie i wyrównywanie obrabianych przedmiotów w uchwytach

  • Usuwanie usterek procesowych na maszynach i systemach, analizowanie ich przyczyn,

  • Dostosowywanie maszyn i proponowanie środków w celu optymalizacji procesów

  • Sprawdzanie i korygowanie wyprodukowanych części pod kątem dokładności wymiarowej, jakości itp. w celu zapewnienia jakości.

Wymagania:

  • Aktualny certyfikat MAG

  • Gotowosc do pracy zmianowej, 3- zmianowy system pracy

  • Gotowosc do certyfikacji wewnetrznej u klienta

  • Znajomosc jezyka niemieckiego w stopniu bezproblemowego komunikowania sie

  • Auto i prawo jazdy

Oferujemy:

  • Niemiecka umowa o prace, z calym pakietem socjalnym

  • Platne urlopy i premie swiateczne

  • Wynagrodzenie zgodne z IGZ 13 euro NETTO za roboczogodzine (godziny nocne i nadliczbowe dodatkowo platne)

  • Zakwaterowanie oplacane przez pracodawce

  • Mozliwe zaliczki po przepracowaniu pierwszego tygodnia

  • Mozliwy zakup odziezy roboczej na koszt pracodawcy

Chetnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!
Zapraszamy do kontaktu!