Spawacz MAG / TIG

2024-01-25 ID OFERTY: 931800

Opis stanowiska:

  • Spawanie materiałów metodą MAG, TIG lub MIG na terenie warsztatu lub hali.

  • Dobór właściwego sprzętu i narzędzi do spawania, a także stosownych materiałów.

  • Praca na podstawie rysunku technicznego i dokumentacji.

  • Przygotowywanie przedmiotów i elementów do procesów spawalniczych, a także takich prac, jak lutowanie, zgrzewanie czy przecinanie.

Wymagamy:

  • Znajomości języka niemieckiego lub angielskiego pozwalającej na swobodne komunikowanie się w miejscu pracy.

  • Samodzielności w powierzonych zadaniach.

  • Samochodu w celu przemieszczania się z zakwaterowania do miejsca pracy.

  • Stosowania się do instrukcji zawartych w dokumentacji technicznej.

  • Doświadczenia zawodowego na terenie Niemiec.

  • Umiejętności pracy w grupie.

  • Chęci podjęcia pracy w każdym rejonie Niemiec.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę na czas nieokreślony.

  • Wynagrodzenie od 15,00 euro netto (od 14,55 brutto/h + ok 4,00 netto/h diety za przepracowana godzinne ).

  • Dodatki świąteczne i urlopowe.

  • Bezpłatne zakwaterowanie w pojedynczych pokojach.

  • Wsparcie polskojęzycznego pracownika w procesie rekrutacji oraz w trakcie trwania zatrudnienia.

  • Możliwość robienia nadgodzin.

Zapraszamy do kontaktu

pod numerem: 22 859 02 16

oraz przez e-mail: niemcy@jobs.pl