Spawacz MAG/TIG / Slusarz Leipzig blisko granicy!

2024-04-15 ID OFERTY: 948216

Chcesz podjac wspolprace z firma dzialajaca na rynku ponad 20 lat? Interesuje Cie praca na niemiecka umowe i darmowe zakwaterowanie w jednoosobowym pokoju? Gwarantujemy cotygodniowe zaliczki i terminowe wynagrodzenie. Wiele lokalizacji, szeroka baza klientow i roznorodne zlecenia. Zaufaly nam setki pracownikow - dolacz do Naszego teamu juz teraz. Obecnie dla Naszego wieloletniego klienta poszukujemy pracownika na stanowisko:

Spawacz/Slusarz (Spawanie MAG/TIG)

Lokalizacja: Leipzig

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Praca dla linii komunikacji tramwajowej w Lipsku - spawanie metodami MAG i TIG oraz inne zlecone prace slusarskie

OFERUJEMY:

  • stawka godzinowa 14,15€ brutto + dieta ok.30€ netto/dziennie (w zaleznosci od ustalen)

  • niemiecka umowa na czas nieokreslony

  • oplacone, komfortowe 1-osobowe zakwaterowanie w poblizu miejsca pracy (kuchnia + internet)

  • zaliczki po 1 tygodniu pracy bez zadnych oplat - do 300 tygodniowo

  • TERMINOWE WYNAGRODZENIE do 15 kazdego miesiaca

  • opieke polskiego koordynatora

  • stabilne zatrudnienie u Naszych wieloletnich klientow

  • premie swiateczne, urlopowe

NASZE OCZEKIWANIA:

  • doswiadczenie jako spawacz/slusarz min. 3 lata (mile widziane w Niemczech, ale nie jest to warunek konieczny)

  • wazne certyfikaty spawalnicze

  • jezyk niemiecki w stopniu komunikatywnym (umozliwiajacy komunikacje w miejscu pracy) - WARUNEK KONIECZNY

  • prawo jazdy + auto na wyjazd (chociaz jedno auto w przypadku TEAMU) - WARUNEK KONIECZNY

Interesuje Cie inna lokalizacja, a moze inny zawod? Odezwij sie do Nas po wiecej informacji, na pewno znajdziemy pasujace zlecenie!

Zainteresowany? Zapraszam do aplikowania! Kontakt telefoniczny w dni robocze w godzinach 8:00 - 16:00.