Spawacz MIG MAG

2024-03-19 ID OFERTY: 942496

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie spawania metodą MIG/MAG na cienkich blachach.

  • Przeprowadzanie procesów szlifowania i wykańczania.

  • Pomoc w montażu wytworzonych komponentów, zapewniając ich dokładne dopasowanie i właściwe spasowanie.

  • Współpraca z członkami zespołu w celu osiągnięcia płynnej integracji spawanych części w ostateczne złożenia.

  • Interpretacja i śledzenie rysunków technicznych.:

  • Przestrzeganie protokołów i procedur bezpieczeństwa podczas spawania, szlifowania i montażu.

  • Zapewnienie zgodności z normami i przepisami branżowymi.

Wymagania:

  • Udokumentowane doświadczenie jako Spawacz MIG/MAG.

  • Biegłość w szlifowaniu i wykańczaniu.

  • Umiejętność czytania i interpretowania rysunków technicznych w sposób dokładny.

  • Duża uwaga na szczegóły i zaangażowanie w produkcję bezbłędnych spawów i złożeń.

  • Sprawna komunikacja w języku angielskim na poziomie min. B1.

  • Prawo jazdy.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie od 600 do 650 euro netto tygodniowo w zależności od doświadczenia.

  • Darmowe zakwaterowanie w pojedynczym pokoju lub kawalerce.

  • Transport do miejsca pracy.

  • Umowę o pracę.

  • Standardowe zmiany dzienne.