Spawacz MIG MAG

2024-06-26 ID OFERTY: 965404

Podejmiemy współpracę ze Spawaczami MIG MAG w okolicach Erpe-Mere w Belgii.

Obowiązki:

  • spawanie różnych elementów - schody, balustrady ,tarasy, poręcze,

  • czytanie rysunku technicznego i łączenie elementów wg rysunku,

  • spawanie wstępne,

  • przygotowanie powierzchni, części oraz poszczególnych elementów do spawania,

  • wybór i określenie odpowiedniej metody spawalniczej.

Wymagania:

  • konieczne doświadczenie zawodowe,

  • własna działalność gospodarcza i dokument A1,

  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego bądź niemieckiego,

  • własny samochód.

Oferujemy:

  • atrakcyjna stawka godzinowa od 25 EUR netto,

  • zakwaterowanie w pobliżu projektu,

  • stała opieka  koordynatora w Belgii.